Rekrutacja IT

Powierz nam rekrutacje Twojego zespołu IT

Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź jak pracujemy!

Szukam wsparcia w rekrutacji specjalisty IT

Rekruterzy z zespołu LET’S Hire wesprą zlecone przez Ciebie procesy rekrutacyjne. Na podstawie zebranych informacji znajdziemy dla Ciebie dopasowanych kandydatów, wesprzemy Cię podczas umawiania spotkań z kandydatami czy w negocjacji oferty. Zapłacisz tylko success fee za rekrutowanych kandydatów IT.

Dowiedz się więcej

Szukam wsparcia dedykowanego rekrutera IT

Dedykowany Rekruter IT wesprze Twoje procesy rekrutacyjne w pełnym wymiarze czasu. Osoba z zespołu LET’S Hire przejmie całość prowadzonych przez Ciebie działań rekrutacyjnych, dzięki czemu oszczędzisz czas. Zapłacisz ustalone z góry miesięczne wynagrodzenie, bez względu na ilość zrekrutowanych kandydatów.

Dowiedz się więcej

Rekrutacja IT w modelu success fee

Skorzystaj z wsparcia doświadczonych rekruterów.

Rekrutacja IT w modelu success fee – co wchodzi w skład usługi?

Rekrutacja IT

Dobrze znamy się na rekrutacji IT, wiemy gdzie szukać kandydatów i jak skutecznie ich pozyskiwać.  Dzięki dokładnemu briefingowi w szybkim czasie jesteśmy w stanie przedstawić pierwszych zainteresowanych kandydatów.

Feedback

Bazujemy na relacjach, dlatego nieustannie będziemy Cię informować o bieżącej sytuacji w danym projekcie rekrutacyjnym. Zawsze będziesz miał pewność, co już zrobiliśmy i co jeszcze mamy w planie zrobić, by pozyskać specjalistów IT.

Nasza wiedza

Podczas współpracy podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na temat rynku rekrutacji IT. W razie potrzeby wesprzemy Cię podczas przygotowania opisów stanowisk czy wyznaczania widełek wynagrodzenia.

Gwarancja

Zazwyczaj oferujemy 4 miesiące gwarancji. Jeśli po udanej rekrutacji kandydat z jakiś względów nie zdecyduje się na przedłużenie współpracy, lub Ty nie będziesz z niej zadowolony, zastąpimy kandydata za darmo.

Jesteś zainteresowany naszą usługą rekrutacji IT?

Skontaktuj się z nami i omówimy szczegóły współpracy

Doświadczenia w branży IT
Przyjętych ofert w 2023 roku
Kandydatów zostaje zaproszonych do procesu rekrutacji
Średnio tyle dni potrzebujemy na pozyskanie pierwszego kandydata
Średnio tyle dni potrzebujemy na pozyskanie pierwszego kandydata
Zgłoszonych gwarancji w 2023 roku

Agencja Rekrutacyjna LET’S Hire – Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi rekrutacja IT?

Doświadczenie

Nasza długoletnia współpraca z różnymi polskimi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami umożliwiła nam zgłębienie rozległych dziedzin związanych z rekrutacją specjalistów do branży informatycznej. Posiadając szerokie doświadczenie w przeprowadzaniu rekrutacji na różnorodne stanowiska IT, efektywnie pomagamy firmom w formowaniu zespołów IT.

Dokładny briefing

Na etapie początkowym każdej współpracy przeprowadzamy dogłębny brief z każdym klientem, podczas którego zadajemy szereg pytań. To pozwala nam znaleźć kandydatów idealnie dopasowanych do potrzeb firmy. Aż 93% naszych kandydatów otrzymuje zaproszenie do udziału w procesie rekrutacyjnym.

Oszczędność czasu

Dzięki dokładnemu zrozumieniu potrzeb firmy, przyporządkowaniu odpowiedniego rekrutera do prowadzenia procesu rekrutacji oraz pełnemu zaangażowaniu, jesteśmy w stanie przedstawić pierwszych kandydatów już po zaledwie 3 dniach od rozpoczęcia procesu rekrutacji.

Aleksander Procki – Head of Development Velis

Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że osoby rekomendowane, które później dołączyły do zespołu są naszymi najlepszymi od strony rekrutacyjnej wyborami. To szczególnie ważne dla firmy produktowej jaką jest Velis, aby podczas rekrutacji dopasować profil kandydata do specyfiki firmy i jej produktu, znać ten produkt, wiedzieć jaki „stack” technologiczny jest nam potrzebny.

Jak wygląda proces rekrutacji IT w modelu saccess fee

Omówienie szczegółów współpracy
Briefing
Sourcing i selekcja kandydatów
Przedstawienie kandydata
Wsparcie w procesie rekrutacji
Omówienie szczegółów współpracy

W codziennej pracy cenimy sobie jakość usług, dlatego zawsze rozpoczynamy współpracę od dokładnego poznania Twoich oczekiwań. Podczas pierwszego spotkania dowiadujemy się o najistotniejszych wymaganiach względem kandydatów, opowiadamy jak wyglądają poszczególne etapy współpracy z nami i jaki model współpracy oferujemy. Po poznaniu tych informacji przygotowujemy dopasowaną do potrzeb klienta ofertę.

Jesteś zainteresowany naszą usługą rekrutacji IT?

Rekrutacja IT w modelu RPO

Skorzystaj z wsparcia dedykowanego rekrutera.

Rekrutacja IT w modelu RPO - co wchodzi w skład usługi?

Wsparcie rekrutera na wyłączność

Dedykowany rekruter z LET’S Hire wesprze wszystkie Twoje procesy rekrutacyjne. Dzięki temu będziesz w stanie skutecznie pozyskiwać najlepsze talenty na rynku, bez konieczności budowania wewnętrznego działu HR.

Dostęp do płatnych narzędzi

Dzięki współpracy z LET’S Hire zyskujesz dostęp do najlepszych narzędzi na rynku, bez dodatkowych opłat.

Dostęp do wiedzy

Podczas całej współpracy przekazujemy Ci wiedzę na temat rynku rekrutacji IT. Dzięki temu możesz udoskonalać wiedzę Twoich członków zespołu.

Sieć kontaktów

Nasze działania sourcingowe nie ograniczają się tylko do poszukiwania kandydatów na LinkedIn. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mamy swoją sieć kontaktów, z której aktywnie korzystamy.

Zainteresowała Cię nasza usługa RPO?

Skontaktuj się z nami i omówimy szczegóły współpracy

Usługę RPO z powodzeniem wdrożyliśmy u jednego z naszych klientów

Bogna Szyk - COO Omni Calculator

I had a pleasure of working with Kaja in quite unusual circumstances – she joined my company as an „interim recruiter” for 3 months. And, she was an absolute godsend. She has incredible work ethic, and I could always count on her to get the work done. Very dependable, extremely fast to learn, and never shying away from difficult tasks. Easily builds rapport with candidates and skilfully guides them through the process. Every working with Kaja should consider themselves lucky.

Żródło opinii: https://www.linkedin.com/in/kaja-stefaniak-5a4b12129/

Porównanie usług rekrutacji IT w modelu success fee i RPO

  • Rekruter z LET’S Hire wspiera Twoje procesy rekrutacyjne spoza Twojej organizacji.
  • Wynagrodzenie dla LET’S Hire uzależnione od rocznego dochodu kandydata, płatne każdorazowo za wykonaną rekrutację.
  • Rekruter zazwyczaj prowadzi kilka różnych procesów rekrutacyjnych dla różnych firm.
  • Rekruter wspiera zlecone LET’S Hire procesy rekrutacyjne.
  • Rekruter pracuje w oparciu o systemy i mail LET’S Hire. Kontaktuje się z kandydatami jako pracownik agencji rekrutacyjnej.
  • Dedykowany rekruter pracuje dla Ciebie wewnątrz Twojej organizacji.

  • Wynagrodzenie dla LET’S Hire nie jest uzależnione od ilości zatrudnionych kandydatów. Stawka jest stała i płatna za każdy miesięcy współpracy.

  • Rekruter jest do Twojej wyłącznej dyspozycji, nie pracuje nad innymi projektami rekrutacyjnymi.

  • Rekruter wspiera wszystkie Twoje procesy rekrutacyjne.

  • Rekruter pracuje w oparciu o Twoje systemy i mail z Twojej domeny, kontaktuje się z kandydatami jako osoba reprezentująca Twoją firmę.

Zainteresowała Cię nasza usługa rekrutacji IT? Skontaktuj się z nami.