Rekrutacje w marketingu

Powierz nam rekrutacje w marketingu

Sprawdź jak pracujemy.

Rekrutacje w marketingu – co wchodzi w skład usługi?

Rekrutacja

Znamy się na rekrutacji w marketingu, ponadto podczas każdego procesu wspieramy się doświadczonym specjalistą w zakresie marketingu. Dzięki dokładnemu briefingowi oraz wsparciu merytorycznemu w szybkim czasie jesteśmy w stanie przedstawić pierwszych zainteresowanych kandydatów.

Feedback

Bazujemy na relacjach, dlatego nieustannie będziemy Cię informować o bieżącej sytuacji w danym projekcie rekrutacyjnym. Zawsze będziesz miał pewność, co już zrobiliśmy i co jeszcze mamy w planie zrobić, by pozyskać dla Ciebie odpowiednich specjalistów.

Nasza wiedza

Podczas współpracy podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na temat rynku rekrutacji. W razie potrzeby wesprzemy Cię podczas określenia wymagań względem kandydatów, przygotowania opisów stanowisk czy wyznaczania widełek wynagrodzenia.

Gwarancja

Zazwyczaj oferujemy 4 miesiące gwarancji. Jeśli po udanej rekrutacji kandydat z jakiś względów nie zdecyduje się na przedłużenie współpracy, lub Ty nie będziesz z niej zadowolony, zastąpimy kandydata za darmo.

Szukasz specjalisty w marketingu?

Powierz nam swoją rekrutację!

Jak wygląda
proces rekrutacji w marketingu?

Omówienie szczegółów współpracy
Briefing i przedstawienie eksperta
Sourcing i selekcja kandydatów
Przedstawienie kandydata
Wsparcie w procesie rekrutacji
Omówienie szczegółów współpracy

W codziennej pracy cenimy sobie jakość usług, dlatego zawsze rozpoczynamy współpracę od dokładnego poznania Twoich oczekiwań. Podczas pierwszego spotkania dowiadujemy się o najistotniejszych wymaganiach względem kandydatów, opowiadamy jak wyglądają poszczególne etapy współpracy z nami i jaki model współpracy oferujemy. Po poznaniu tych informacji przygotowujemy dopasowaną do potrzeb klienta ofertę.

Historia rekrutacji na stanowisko Head of Marketing

Porozmawiajmy o rekrutacjach w zespole marketingu w Twojej firmie