Rekrutacje w marketingu

Powierz nam rekrutacje do zespołu marketing

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Rekrutacje w marketingu – co wchodzi w skład usługi?

Rekrutacja

Znamy się na rekrutacji w marketingu, ponadto podczas każdego procesu wspieramy się doświadczonym specjalistą w zakresie marketingu. Dzięki dokładnemu briefingowi oraz wsparciu merytorycznemu w szybkim czasie jesteśmy w stanie przedstawić pierwszych zainteresowanych kandydatów.

Feedback

Bazujemy na relacjach, dlatego nieustannie będziemy Cię informować o bieżącej sytuacji w danym projekcie rekrutacyjnym. Zawsze będziesz miał pewność, co już zrobiliśmy i co jeszcze mamy w planie zrobić, by pozyskać dla Ciebie odpowiednich specjalistów.

Nasza wiedza

Podczas współpracy podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na temat rynku rekrutacji. W razie potrzeby wesprzemy Cię podczas określenia wymagań względem kandydatów, przygotowania opisów stanowisk czy wyznaczania widełek wynagrodzenia.

Gwarancja

Zazwyczaj oferujemy 4 miesiące gwarancji. Jeśli po udanej rekrutacji kandydat z jakiś względów nie zdecyduje się na przedłużenie współpracy, lub Ty nie będziesz z niej zadowolony, zastąpimy kandydata za darmo.

Szukasz specjalisty w marketingu?

Powierz nam swoje rekrutacje

Jak wygląda
proces rekrutacji w marketingu?

Omówienie szczegółów współpracy
Briefing i przedstawienie eksperta
Sourcing i selekcja kandydatów
Przedstawienie kandydata
Wsparcie w procesie rekrutacji
Omówienie szczegółów współpracy

W codziennej pracy cenimy sobie jakość usług, dlatego zawsze rozpoczynamy współpracę od dokładnego poznania Twoich oczekiwań. Podczas pierwszego spotkania dowiadujemy się o najistotniejszych wymaganiach względem kandydatów, opowiadamy jak wyglądają poszczególne etapy współpracy z nami i jaki model współpracy oferujemy. Po poznaniu tych informacji przygotowujemy dopasowaną do potrzeb klienta ofertę.

Agencja Rekrutacyjna LET’S Hire - Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy w rekrutacji w marketingu?

Doświadczenie w rekrutacji

Mamy 7 lat doświadczenia w rekrutacji. W przeszłości wspieraliśmy w rekrutacji firmy polskie i międzynarodowe, współpracowaliśmy z setkami Hiring Managerów. Wiemy jak skutecznie pozyskiwać talenty. Tę wiedzę wykorzystujemy podczas współpracy z klientem.

Wsparcie eksperta

Podczas rekrutacji do zespołów marketingowych wykorzystujemy wsparcie doświadczonego w marketingu eksperta, dzięki temu jesteśmy w stanie dobrze zrozumieć potrzeby firmy oraz zweryfikować wiedzę kandydatów, z którymi rozmawiamy.

Gwarancja

Dzięki dobremu zrozumieniu potrzeb klienta, nasi kandydaci są dopasowani do stanowisk. Pokazują to nasze statystyki, w 2023 roku 93% rekomendowanych przez nas kandydatów zostało zaproszonych do rozmów rekrutacyjnych. Jeśli jednak po rozpoczęciu współpracy, któraś ze stron nie będzie zadowolona zastąpimy kandydata za darmo.

Historia rekrutacji na stanowisko Head of Marketing

Porozmawiajmy o rekrutacjach w zespole marketingu w Twojej firmie