Szkolenia dla Rekruterów IT

Potrzebujesz szkolenia dla Rekruterów IT?

Z nami rozwiniesz swoją karierę!

Szkolenia dla Twojego zespołu

Rekruterzy w LET’S Hire mają dogłębną wiedz na temat rynku IT, dobrze znają się na technologiach i na tym, jak skutecznie rozmawiać z kandydatami. Skorzystaj z tej wiedzy i umów się na szkolenie z Rekruterem z LET’S Hire!

Napisz do nas

Szkolenia otwarte

Nasze szkolenia otwarte organizujemy kilka razy w roku, każdy może wziąć udział. Wystarczy śledzić naszą stronę i media społecznościowe, by dowiedzieć się o zbliżającym szkoleniu i zapisać na listę chętnych do wzięcia udziału.

Zapisz się na listę oczekujących
Magdalena Korzec Talent Acquisition Specialist

Mam sporo lat doświadczenia w rekrutacji IT i myślałam, że coś o technologiach wiem, ale już na początku szkolenia z LET’S Hire okazało się, że moja wiedza jest bardzo płytka i nieuporządkowana. Bardzo cenne szkolenie, ogromna dawka wiedzy, świetny prowadzący od którego bije dobra energia i pasja. Chciałabym, żeby wszystkie firmy organizowały szkolenia z takim zaangażowaniem. Na pewno wrócę do Was.

Agencja Rekrutacyjna LET’S Hire – Dlaczego warto skorzystać z naszych szkoleń dla Rekruterów IT?

Duże doświadczenie w rekrutacji w branży IT

Od 7 lat rekrutujemy w branży IT. W tym czasie mieliśmy okazję wspierać firmy w rekrutacji na wiele specjalistycznych stanowisk. współpracowaliśmy z setkami Hiring Managerów. Wiemy jak skutecznie rekrutować kandydatów z branży IT. Tą wiedzą chętnie dzielimy się podczas szkoleń.

Nasze know-how

Podczas szkoleń dzielimy się najlepszą wiedzą na temat rynku, oczekiwań kandydatów, technologii. Dzięki szkoleniu z nami dowiesz się jakie są skuteczne metody poszukiwania kandydatów, jakie pytania zadawać kandydatom, by sprawdzić ich wiedzę i doświadczenie. Zyskasz też informacje o technologiach na co dzień używanych przez kandydatów. Zdobyta podczas szkolenia wiedza pozwoli Ci skutecznie pozyskać idealnego kandydata.

Jakościowe materiały szkoleniowe

Obecnie rynek rekrutacji IT stawia przed rekruterami wiele wyzwań. Oczekiwania firm zwiększają się. Dzięki szkoleniom LET’S Hire Twoja wiedza na temat rekrutacji IT zwiększy się, a Twoje procesy rekrutacyjne zaczną przyciągać najlepsze talenty z rynku. Materiały, które przygotowaliśmy i które udostępniamy po każdym szkoleniu pomogą Ci w codziennej pracy.

Zainteresowała Cię nasza oferta szkoleń dla Rekruterów IT?