Przebranżowienie

Pomożemy Ci przebranżowić się do IT

Sprawdź jak możemy Ci pomóc

Jak się przebranżowić do IT? – zobacz w czym możemy Ci pomóc

Audyt Twojego CV

Dzięki audytowi dowiesz się czy Twoje CV zawiera wszystkie ważne elementy i pozwoli Ci wyróżnić się spośród innych kandydatów.

Dowiedz się więcej

Konsultacja + audyt CV

Podczas konsultacji wspólnie wypracujemy strategię poszukiwania pracy, ustalimy listę interesujących Cię firm, a także stworzymy skuteczne CV.

Dowiedz się więcej

Rozmowa rekrutacyjna

Podczas próbnej rozmowy rekrutacyjnej sprawdzimy Twoje obecne umiejętności oraz wypracujemy skuteczne metody radzenia sobie podczas rozmowy o pracę.

Dowiedz się więcej

Pobierz naszą CHECKLISTĘ. Sprawdź CV.

KAJA STEFANIAK – Rekruterka IT – kim jestem?

Moją misją jest pomaganie osobom, które szukają pracy w branży IT. Mam 7 lat doświadczenia w rekrutacji IT. W tym czasie uczestniczyłam w setkach procesów rekrutacyjnych kandydatów i przejrzałam tysiące CV. Wiem jak skutecznie szukać pracy, jak powinno wyglądać dobre CV, które wyróżni Cię spośród tłumu oraz jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, by zwrócić na siebie uwagę rekrutera.

Z nami znajdziesz pracę w branży IT

Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przeniesiony na stronę kajastefaniak.pl

Marta Widera

Dziękuję Kaja za współpracę! Nawet nie zdążyłam się rozpędzić z planem działania, jaki od Ciebie otrzymałam po konsultacji, a już jestem po przebranżowieniu i 01.06 zaczynam swój pierwszy dzień pracy w wymarzonym zawodzie. Wdrożyłam wszystkie wskazówki dotyczące poprawienia CV i zadziałały natychmiastowo – pierwsze wysłane CV, szybka odpowiedź, zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną (3 etapy) i mam pracę na dokładnie takim stanowisku na jakim chciałam. Do rozmowy przygotowywałam się również korzystając z Twoich wskazówek. Dzięki raz jeszcze, świetna współpraca.

Szukasz pracy w branży IT i potrzebujesz wsparcia?