O nas

Agencja rekrutacyjna LET'S Hire - kim jesteśmy?

Naszą misją jest łączenie najlepszych specjalistów z branży IT z firmami, które takich specjalistów potrzebują.

Nasz zespół

Kaja Stefaniak

Founder & Senior IT Recruiter

Cześć! Jestem Kaja. Założyłam LET’S Hire, bo bardzo cenię sobie jakościowe podejście do rekrutacji i relacji biznesowych. Z zawodu również jestem psychologiem, dlatego szczególną uwagę przywiązuję do drugiego człowieka i jego potrzeb. Po pracy bardzo lubię gotować, można mnie również spotkać w różnych zakątkach świata i Europy, bo uwielbiam podróżować!

Marta Stefaniak

Co-Founder & IT Recruiter

Jestem Marta. Posiadam psychologiczne wykształcenie, dlatego swój czas z powodzeniem dzielę na pracę w rekrutacji oraz rozwój w dziedzinie psychologii. W pracy najważniejsze jest dla mnie dobro ludzi, ich samopoczucie oraz życzliwe relacje. Dlatego prowadzę swoich klientów i kandydatów tak, jak sama chciałabym zostać zaopiekowana podczas procesu rekrutacyjnego. Prywatnie uwielbiam być aktywna, nuda mnie nie interesuje. Wolny czas najchętniej spędzam z moją Molly, umacniając naszą relację.

Hanna Korzeniowska

IT Recruiter

Nazywam się Hania. Jestem absolwentką kierunku pedagogicznego, co ułatwia mi zrozumienie potrzeb i aspiracji otaczających mnie osób. Cenię sobie indywidualne podejście i zaangażowanie, dlatego uważam, że kluczem do spełnienia się w życiu zawodowym jest odrębne i wnikliwe spojrzenie na każdy aspekt.

Najlepszą dla mnie formą spędzania czasu wolnego jest połączenie moich dwóch pasji – czytanie w towarzystwie mojego psiaka.