Pytania i odpowiedzi

Głównie skupiamy się na pomocy firmom w budowie zespołów IT, mamy doświadczenie w większości stanowisk związanych z tą branżą. Możemy pomóc w rekrutacji Programistów, Testerów, DevOps-ów, a także Scrum Masterów, Product Ownerów, Managerów. Oprócz tego, możemy również wesprzeć Was wiedzą podczas konsultacji, pomóc Wam w poukładaniu procesu rekrutacji, a także doradzić w problemach z nim związanych. Posiadamy również duże doświadczenie w budowaniu zespołów rekrutacyjnych. Z chęcią nie tylko zatrudnimy, ale też wdrożymy lub wyszkolimy osoby pracujące właśnie na stanowiskach rekruterów pracujących wewnątrz firmy.

Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb klienta. Zawsze najpierw wysłuchujemy Waszych potrzeb, a następnie tworzymy ofertę przygotowaną z uwzględnieniem wszystkich czynników. Zazwyczaj pracujemy w oparciu o success fee, jednak pozostajemy elastyczni. Masz inną propozycję? Chętnie o niej porozmawiamy!

Jeśli chcecie skorzystać z usług LET’S Hire, najpierw umawiamy się na krótką rozmowę, podczas której omawiamy Wasze potrzeby. Następnie nasz zespół przygotowuje dla Was indywidualną ofertę opartą właśnie o nie. W kolejnym etapie podpisujemy umowę i wtedy możemy startować z właściwym procesem. Na początku staramy się jak najlepiej poznać Waszą sytuację i zadajemy dużo pytań, aby do konkretnego kandydata trafiać już ze wszystkimi możliwymi informacjami na temat firmy, projektu, zespołu i samego stanowiska. Każdego zainteresowanego kandydata sprawdzamy pod kątem umiejętności, na których zależy naszym klientom. Do Was trafia CV kandydata wraz z krótką rekomendacją, w której zawieramy wszelkie możliwe informacje na temat każdego kandydata. Jeśli istnieje taka potrzeba, pośredniczymy również w umawianiu terminów rozmów, a także negocjacjach ofertowych.

Jako przyszły kandydat, który korzysta z usług LET’S Hire zawsze możesz mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko, by pozyskać najlepsze informacje na temat firmy, projektu, zespołu czy stanowiska i z dużą skrupulatnością Ci je przekażemy. Na bieżąco otrzymujesz od nas informacje związane z Twoją kandydaturą, dlatego współpracując z nami masz stałą wiedzę na temat Twojej każdego etapu rekrutacyjnego.

Zawsze staramy się zaprezentować kandydatów już w pierwszym tygodniu współpracy, czasami, w przypadku bardziej rzadkich stanowisk potrzebujemy 2 – 3 tygodni. Jako nasz klient możesz być pewny, że przy każdej rekrutacji dajemy z siebie 100%. Możesz też liczyć na informację zwrotną – jak wygląda rynek, czy to co oferujesz osobie, którą chcesz zatrudnić odpowiada obecnym trendom na rynku itd.

My jako LET’S Hire jedynie pomagamy naszym klientom w rekrutacjach. Zatrudnienie jest zawsze bezpośrednio u klienta.

Mamy doświadczenie w rekrutacji osób na bardzo wiele stanowisk związanych z branżą IT. Najczęściej rekrutujemy Programistów Front-end, Back-end (Java Developerów, Python Developerów, PHP Developerów) i Full-stack Developerów. Często również wspieramy w rekrutacji na stanowiska QA Automation Engineer, DevOps oraz te związane z obszarem Security. Bardzo lubimy również te role, które skupiają się na zarządzaniu zespołami czy produktami, mamy doświadczenie w rekrutacji Scrum Masterów, Product Ownerów, Team Leaderów oraz Managerów. Jeśli zdarzy się tak, że do tej pory nie wspieraliśmy stanowiska, które – [tutaj brak kontynuacji].