Audyt procesu rekrutacyjnego

Twoje rekrutacje nie przynoszą efektów?

Skorzystaj z naszej usługi audyt procesu rekrutacji.

Audyt procesu rekrutacyjnego w IT – co wchodzi w skład usługi?

Diagnoza sytuacji

Nasza najbardziej doświadczona rekruterka IT podczas spotkania przeprowadzi szczegółowy wywiad, który pomoże w diagnozie bieżącej sytuacji i potrzeb rekrutacyjnych.

Analiza

Następnie zaproponujemy dopasowane do Ciebie rozwiązanie, które zwiększy efektywność Twoich procesów rekrutacyjnych. Podczas tego etapu wesprze nas zewnętrzny ekspert.

Opisy stanowisk

Po szczegółowym zapoznaniu się z bieżącą sytuacją w Twoich procesach rekrutacyjnych wspólnie przygotujemy opisy stanowisk, które pozwolą Ci na znalezienie odpowiednich specjalistów do Twojego zespołu.

Wsparcie

Podczas naszej współpracy możesz liczyć na wsparcie doświadczonego rekrutera, który podzieli się z Tobą swoją wiedzę na temat rynku IT oraz najlepszych praktyk w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.

Zainteresowała Cię nasza oferta audytu procesu rekrutacji?

Skontaktuj się z nami i omówimy szczegóły.

Jak wygląda
audyt procesu rekrutacji IT?

Omówienie szczegółów współpracy
Diagnoza sytuacji
Analiza
Przygotowanie opisów stanowisk
Wsparcie w procesie rekrutacji
Omówienie szczegółów współpracy

W codziennej pracy cenimy sobie jakość usług, dlatego zawsze rozpoczynamy współpracę od dokładnego poznania Twoich oczekiwań. Podczas pierwszego spotkania dowiadujemy się o najistotniejszych wymaganiach względem naszej współpracy. Po poznaniu tych informacji przygotowujemy dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę.

Chcesz aby Twoje procesy rekrutacyjne IT były skuteczne?