Audyt procesu rekrutacyjnego

Twoje rekrutacje nie przynoszą efektów?

Skorzystaj z naszej usługi audyt procesu rekrutacji

Audyt procesu rekrutacyjnego w IT – co wchodzi w skład usługi?

Diagnoza sytuacji

Nasza najbardziej doświadczona rekruterka IT podczas spotkania przeprowadzi szczegółowy wywiad, który pomoże w diagnozie bieżącej sytuacji i potrzeb rekrutacyjnych.

Analiza

Następnie zaproponujemy dopasowane do Ciebie rozwiązanie, które zwiększy efektywność Twoich procesów rekrutacyjnych. Podczas tego etapu wesprze nas zewnętrzny ekspert.

Opisy stanowisk

Po szczegółowym zapoznaniu się z bieżącą sytuacją w Twoich procesach rekrutacyjnych wspólnie przygotujemy opisy stanowisk, które pozwolą Ci na znalezienie odpowiednich specjalistów do Twojego zespołu.

Wsparcie

Podczas naszej współpracy możesz liczyć na wsparcie doświadczonego rekrutera, który podzieli się z Tobą swoją wiedzę na temat rynku IT oraz najlepszych praktyk w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.

Zainteresowała Cię nasza oferta audytu procesu rekrutacji?

Skontaktuj się z nami i omówimy szczegóły.

Agencja Rekrutacyjna LET’S Hire – Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi audyt procesu rekrutacji?

Wiedza na temat rynku

Nasza długoletnie doświadczenie pracy w branży IT pozwala nam na dobre zrozumienie potrzeb biznesu i proponowanie rozwiązań, dzięki którym Twoje procesy rekrutacyjne będą skuteczne. Mamy szeroką znajomość rynku, znamy oczekiwania kandydatów, wiemy jak efektywnie rekrutować specjalistów IT.

Skuteczne procesy rekrutacyjne

Dzięki dobremu zrozumieniu Twoich potrzeb biznesowych oraz problemów, z którymi aktualnie mierzysz się podczas rekrutacji specjalistów IT, doradzimy Ci jak dostosować Twoje procesy rekrutacyjne do aktualnie panujących trendów i oczekiwań ze strony kandydatów. Wspólnie zaprojektujemy skuteczny proces rekrutacji.

Oszczędność czasu

Obecnie rynek rekrutacji IT stawia przed pracodawcami wiele wyzwań. Oczekiwania kandydatów zwiększają się. Dzięki współpracy z LET’S Hire Twoje procesy rekrutacyjne staną się skuteczne, a Ty oszczędzisz czas.

Jak wygląda
audyt procesu rekrutacji IT?

Omówienie szczegółów współpracy
Diagnoza sytuacji
Analiza
Przygotowanie opisów stanowisk
Wsparcie w procesie rekrutacji
Omówienie szczegółów współpracy

W codziennej pracy cenimy sobie jakość usług, dlatego zawsze rozpoczynamy współpracę od dokładnego poznania Twoich oczekiwań. Podczas pierwszego spotkania dowiadujemy się o najistotniejszych wymaganiach względem naszej współpracy. Po poznaniu tych informacji przygotowujemy dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę.

Chcesz aby Twoje procesy rekrutacyjne IT były skuteczne?