Project Implementation Specialist #151

Szczegółowe informacje

Wynagrodzenie:
do 7k PLN

Forma zatrudnienia:
UoP/B2B

Lokalizacja:
HybrydowoKraków

Nasz klient to absolutny lider na rynku, tworzą rozwiązania wspierające działalność nieruchomości komercyjnych tj. zespołów budynków, parków logistycznych, obiektów biurowych. Firma tworzy aplikacje webowe i mobilne, które pomagają w zarządzaniu takimi budynkami. Są to na przykład: księga gości, oprogramowanie, które pozwala na obsługę recepcji, oprogramowanie umożliwiające kontrolę wjazdów i wyjazdów w parkach logistycznych, czy też oprogramowanie, poprzez które najemcy mogą zgłaszać usterki. Platforma jest bardzo zaawansowana technologicznie, dlatego szukamy osób dbających o jakość tworzonego kodu i zmotywowanych do nauki.

Obowiązki

  • Zarządzanie projektami wdrożeniowymi u klientów.
  • Tworzenie harmonogramów wdrożeń, ścieżek wdrożeń, zarządzanie wdrożeniami.
  • Realizacja projektu krok po kroku we współpracy z klientem.
  • Wykonanie poszczególnych etapów realizacji projektów wdrożeniowych.
  • Regularna komunikacja z klientem podczas realizacji projektu.
  • Wizualizacja postępu implementacji na tablicach kanban.
  • Prowadzenie szkoleń (warsztatów) i prezentacji, ułatwianie spotkań, tworzenie programów spotkań, zarządzanie kalendarzem spotkań.
  • Współpraca z innymi działami firmy (IT, Sprzedaż, Marketing, UX).
  • Udział w codziennych spotkaniach zespołu, np. spotkaniach rozwoju aplikacji.
  • Udział w tworzeniu dokumentacji systemowej..
  • Doskonalenie umiejętności osobistych i zawodowych na stanowisku.
  • Ciągłe doskonalenie procesu wdrażania, stosowanych narzędzi i materiałów.

Wymagania

  • Wiedza teoretyczna na temat zarządzania projektami
  • Znajomość metod zarządzania projektami (np. Agile, Kanban).
  • Doświadczenie w pracy z projektami IT.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętność prezentowania opracowanych wcześniej treści.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Nice to have

  • Znajomość branży nieruchomości..
  • Wiedza w obszarze ESG.
  • Znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w formie kontraktu B2B lub UoP.
  • Widełki: 5 500 – 7 000 PLN.
  • Pracę w trybie hybrydowym.
  • Benefity pracownicze.
  • Pomoc w przygotowaniu do wystąpień publicznych.
  • Konferencje za granicą.
  • Budżet rozwojowy.
  • Szkolenie zewnętrzne.
  • Szkolenie wewnątrz firmy.
  • Mentoring.
  • Trening umiejętności miękkich.
  • Przestrzeń do eksperymentowania.
  • Merytoryczne wsparcie ze strony liderów technologicznych.
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie.
  • Czas na rozwój Twoich pomysłów.

Proces rekrutacyjny

  1. Rozmowa zapoznawcza z Team Leaderką.
  2. Rozmowa rekrutacyjna na podstawie przygotowanej wcześniej prezentacji.

To jednak nie to?

Zostaw CV - odezwiemy się do Ciebie!