Flutter Developer #111

Szczegółowe informacje

Wynagrodzenie:

Forma zatrudnienia:
UoP/B2B

Lokalizacja:
HybrydowoKraków

Nasz klient to absolutny lider na rynku, tworzą rozwiązania wspierające działalność nieruchomości komercyjnych tj. zespołów budynków, parków logistycznych, obiektów biurowych. Firma tworzy aplikacje webowe i mobilne, które pomagają w zarządzaniu takimi budynkami. Są to na przykład: księga gości, oprogramowanie, które pozwala na obsługę recepcji, oprogramowanie umożliwiające kontrolę wjazdów i wyjazdów w parkach logistycznych, czy też oprogramowanie, poprzez króte najemcy mogą zgłaszać usterki. Platforma jest bardzo zaawansowana technologicznie, dlatego szukamy osób dbających o jakość tworzonego kodu i zmotywowanych do nauki.

Twoje obowiązki:

  • dołączysz do teamu mobilnego, który odpowiada za tworzenie aplikacji mobilnej od “0”,
  • tworzenie nowe funkcjonalności systemu, w oparciu o Fluttera
  • udział w projektowaniu architektury aplikacji,
  • praca z najlepszymi narzędziami i procesami (code review, testy automatyczne, ciągła integracja, audyty bezpieczeństwa),
  • wspierane reszty zespołu przy projekcie,
  • testowanie oprogramowania,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Chętnie nawiążemy współpracę jeśli:

  • masz przynajmniej 2 lata doświadczenia pracy w technologii Flutter,
  • pracowałeś w zespole Scrumowym,
  • istotne jest dla Ciebie podejście nastawione na wydajność i bezpieczeństwo,
  • jesteś samodzielny w swojej pracy, ale też nie boisz się poprosić o pomoc,
  • posiadasz umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów.
  • znasz język angielski (B2)

Co możesz otrzymać w zamian:

  • kontrakt B2B lub umowę o pracę
  • płatny urlop
  • płatne dni chorobowe

Benefity:

  • nowoczesne biuro w Krakowskim Parku Technologicznym,
  • elastyczne godziny pracy,
  • karta multisport, lekcje angielskiego w biurze,
  • opiekę zdrowotną,
  • budżet szkoleniowy,

To jednak nie to?

Zostaw CV - odezwiemy się do Ciebie!