Pozyskiwanie kandydatów

Dobry brief to podstawa naszych działań, dlatego przykuwamy ogromną uwagę do tego, aby na starcie naszej wspólnej drogi dokładnie sprecyzować profil idealnego kandydata na dane stanowisko. Swoje wynagrodzenie opieramy o success fee, dzięki czemu nasi klienci mają dodatkową pewność, że od początku współpracy gramy do jednej bramki. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby każda współpraca nie kończyła się tylko na zaproponowaniu odpowiednich kandydatów, ale przede wszystkim doprowadziła do zatrudnienia specjalisty.

Kogo rekrutujemy?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w aktywnej i skutecznej rekrutacji osób pracujących na stanowiskach: Programistów Front-end, Back-end (Java Developerów, Python Developerów, PHP Developerów) i Full-stack Developerów. Często wspieramy także naszych klientów w rekrutacji na stanowiska QA Automation Engineer, DevOps oraz w obszarze Security.

Jak rekrutujemy?

Tu nie ma miejsca na przypadki! Na doskonale sprecyzowany profil kandydata ukierunkowujemy szereg specjalistycznych działań, które owocują zatrudnieniem osób maksymalnie zgodnych z oczekiwaniami naszego klienta.

Nasze wsparcie jest odczuwalne na każdym etapie rekrutacji IT – od szczegółowego wywiadu, przez negocjowanie oferty, a także wymianę wiedzy i doświadczeń, aż po pozytywne zakończenie procesu zatrudnienia. Do każdego klienta podchodzimy długofalowo, dzięki czemu możemy zaoferować szerokie spojrzenie na jego potrzeby i rozwój.

Wieloletnie doświadczenie, najlepsze narzędzia i znajomość rynku pozwala nam na dotarcie do odpowiednich kandydatów w krótkim czasie i z najwyższą skutecznością. Charakteryzujemy się dużą dociekliwością, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni naszego zaangażowania. Stale szukamy obszarów, które można jeszcze bardziej polepszyć. Nie działamy w ciszy – jesteśmy otwarci na częste rozmowy, dzięki czemu każdy klient otrzymuje od nas specjalistyczne doradztwo i stałe informacje zwrotne o przebiegu rekrutacji.

Dla kogo rekrutujemy?

Dla każdego, kto poszukuje specjalistów branży IT. Choć specjalizujemy się w rynku krakowskim, do tej pory zaufało nam już wiele firm z różnych stron Polski, dla których skutecznie dopełniliśmy każdy z etapów rekrutacji.

Szukasz godnych zaufania i kompetentnych pracowników IT? Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy spełnić Twoje oczekiwania.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami i omówmy współpracę