E-book mistrzowskie CV

Mistrzowskie CV

Znajdź pracę w IT. Przygotuj CV, które przyciągnie uwagę pracodawców.

Zapisz się na listę oczekujących, pobierz darmowy rozdział i pierwszy dowiedz się o premierze!

  Co mówią eksperci z branży o naszym e-booku?

  Weronika Szatan Ludzka strona Rekrutacji || Senior IT Recruiter
  Wysyłasz dziesiątki, a może nawet setki CV i nie dostajesz odpowiedz? Ten problem dotyczy obecnie wielu osób, szukających pracy. Jednak możesz dołączyć do grona „szczęśliwców”, którym udało znaleźć się wymarzoną posadę, jeśli tylko ugryziesz temat z innej strony. Z pomocą przychodzi Kaja Stefaniak, która w e-booku „Mistrzowskie CV. Jak znaleźć wymarzoną pracę w branży IT?” dzieli się gotową instrukcją, popartą latami doświadczenia i wieloma przykładami wziętymi z życia. Wśród wszystkich chwytliwych, ale mało wnoszących porad, które można znaleźć w sieci, ten e-book wyróżnia się kilkoma rzeczami:
  1. Podchodzi do tematu kompleksowo, przeprowadzając Cię – krok po kroku – przez wszystkie działania, niezbędne do przygotowania atrakcyjnego CV,  a także odpowiadając na chyba każde pytanie, które chciał(a)byś zadać. Nie ma takiego obszaru, którego e-book nie zaopiekował.
  2. Nie znajdziesz tutaj chwytliwych, ale zupełnie niepraktycznych porad czy wprowadzających w błąd mitów o rekrutacji. Zamiast tego otrzymasz zestaw konkretnych wskazówek i użytecznych narzędzi, które realnie Ci pomogą. Nie ma tu żadnej magii ani potrzeby uczenia się skomplikowanych programów – wszystkie rady możesz z łatwością zastosować już dzisiaj.
  3. Dokument został stworzony przez ekspertkę, która w trakcie 7 lat pracy w branży rekrutacji IT zobaczyła tysiące CV. Jako osoba z podobnym doświadczeniem potwierdzam, że wszystko, co przeczytasz w ebooku, bazuje na prawdziwych historiach i przedstawia realia świata rekrutacji.
  4. A wszystko to podane w przyjaznym, zrozumiałym języku i spójnej formie.
  Jestem przekonana, że wdrożenie w życie rad zawartych w „Mistrzowskim CV” diametralnie zwiększy Twoje szanse na znalezienie odpowiedniej pracy.
  Stefania Winkel Testerka Oprogramowania, Mentorka

  Jako doświadczona rekruterka testerów oprogramowania z 8-letnim stażem, z przyjemnością mogę polecić e-book Kai. Zawiera on elementy, które znacznie ułatwiają pierwszą weryfikację CV, a o których często nie mówi się wprost. Czytając ebook, wielokrotnie łapałam się na myśli: „No tak! Oczywiście! To jest dokładnie to, co jest pomocne!”. Dodatkowo, e-book jest bardzo aktualny – Kaja odnosi się do obecnych procesów rekrutacyjnych, w tym narzędzi opartych na AI, które są kluczowe dla sukcesu kandydatów w rekrutacji.

  mentortestowania.pl
  Marcin Lenkowski Senior Software Developer | Trener programowania

  Znalezienie pierwszej pracy w IT to prawdziwe wyzwanie. Gdybym musiał przez to znowu przechodzić, to chciałbym wiedzieć to, co Kaja umieściła w tym ebooku. To idealna lektura dla początkujących, którzy mają trudności ze znalezieniem swojej pierwszej pracy w IT. Autorka z dużą precyzją przedstawia kluczowe elementy, które mogą przesądzić o sukcesie i pomóc w zdobyciu wymarzonego stanowiska. Ebook ten to skarbnica praktycznych porad i wskazówek, które krok po kroku prowadzą czytelnika przez proces rekrutacji. Dzięki temu każdy, nawet bez doświadczenia, zyska niezbędną wiedzę i pewność siebie, aby skutecznie wejść na rynek pracy w branży technologicznej.

  Lenkowski.net

  Co zyskasz kupując naszego e-booka Mistrzowskie CV?

  Wiedzę od doświadczonych rekruterów

  Wiedza zawarta w e-booku opiera się na ponad 7 latach pracy z polskimi oraz międzynarodowymi firmami z branży IT. Dzięki przeczytaniu e-booka zyskasz wiedzę o niezbędnych elementach, ktore powinny znaleźć się w Twoim CV, jakie umiejętności warto podkreślić oraz  jak zwiększyć atrakcyjność Twojego CV w oczach rekrutera.

  Twoje CV wyróżni Cię spośród innych kandydatów

  Zawarte w e-booku wskazówki pomogą Ci przygotować takie CV, które przyciągnie uwagę rekruterów i zwiększy szanse na zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną. Omówienie niezbędnych elementów CV, które warto w nim zawrzeć wraz z konkretnymi przykładami pomoże Ci także dostosować je do wymagań rynku.

  Praktyczne wskazówki

  Nasz e-book zawiera wiele porad oraz praktycznych wskazówek, którymi warto kierować się podczas tworzenia CV. Przedstawione przykłady pozwolą Ci zweryfikować poprawność sekcji oraz ich wygląd graficzny.  Znajdziesz też w nim najczęstsze błędy, które mogą spowodować odrzucenie Twojego CV.

  Gotowy szablon CV

  W e-booku oprócz wielu informacji i przydatnych wskazówek umieściliśmy również gotowy szablon CV w kilku wersjach, tak byś z łatwością stworzył Twoje nowe CV!

  Poznaj autorkę

  Kaja Stefaniak – Rekruterka z 7-letnim doświadczeniem w branży. Kaja jest właścicielką agencji rekrutacyjnej IT, na co dzień pomaga ludziom i firmom w rekrutacji na różne stanowiska w branży IT. W e-booku zebrała całą praktyczną wiedzę oraz doświadczenie, wszystko po to, by pomóc Ci stworzyć skuteczne CV, które wyróżni Cię spośród innych kandydatów.

  Czym jest Mistrzowskie CV?

  lat doświadczenia
  w rekrutacji w branży IT
  stron praktycznej
  wiedzy
  dodatkowe bonusy

  A może potrzebujesz dodatkowego wsparcia w znalezieniu pracy w branży IT?

  Masz dodatkowe pytania na temat naszego e-booka Mistrzowskie CV? Skontaktuj się z nami!